Ochrona

Ochrona osób i mienia

Usługi związane z ochroną osób i mienia wykonywane są na podstawie Koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-1459/00 z dnia 12.09.2000r. z godnie z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia z dnia 22.08.1997r. Firma zatrudnia pracowników, którzy posiadają kwalifikacje zawodowe w postaci: odbytych kursów ochrony, licencji , szkoleń BHP, osoby wpisane na listę pracowników kwalifikowanych, nie karanych, dopuszczonych do pracy przez lekarza.

W czerwcu 1997r. pracownicy IMS Inter Max Security-sp. z o.o. zabezpieczali wizytę Papieża Jana Pawła II podczas ceremonii poświęcenia Kliniki Kardiochirurgii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ul. Prądnickiej 80.

W dniach 16-18.06.2000r. nasza firma brała udział w zabezpieczeniu 28-go Międzynarodowego Kongresu Torako-Kardio-Chirurgicznego w Krakowie, na który to Kongres przyjechali wybitne i znane postaci z dziedziny medycyny z całego świata. Przez 5 lat pracownicy IMS-sp. z o.o. zabezpieczali na zasadach wolontariatu Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane przez Pana Jerzego Owsiaka.

Lista chronionych obiektów przez nas od 1991 roku jest bardzo długa, oto niektóre z nich: Osiedle mieszkaniowe SP. Mieszkaniowej Ziemi Krakowskiej, Salon Citroena w Krakowie, PW Faktoria w Krakowie, Hurtownie: Kolonia, Starbud, Violin, Intif, w Krakowie, SM Mirabud, SM Trad Bud, SM Miechowianka w Krakowie,  PKP Przewozy Regionalne w Krakowie, Mostostal SA w Warszawie /CBL/, Avanti Gruppo Polska w Krakowie, Zespół Szkół nr 1 w Krakowie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Klinika Chirurgii Serca i Naczyń Instytutu Kardiologii Collegium Medicum UJ, Medycyna Praktyczna w Krakowie, SM Krakus, SM Kurczaba w Krakowie, MARR Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w Krakowie, Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Krakowie, Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Nauk Społecznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie o/ Kraków, Deutsche Bank Polska SA w Krakowie, Urząd Kontroli Skarbowej w Krakowie. 

W październiku 2005r. Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie przyznała certyfikat - „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”dla Gimnazjum nr 73 w Krakowie za inicjatywy i działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, w którym pracownicy IMS Inter Max Security-sp. z o.o. sprawowali ochronę fizyczną i techniczną w okresie 02.12.1993 do 02.11.2013.